ورود / نام نویسی
منوی دسته بندی

امضای تفاهم‌ همکاری بین پست‌ بانک و بیمه آسیا

امضای تفاهم‌ همکاری بین پست‌ بانک و بیمه آسیا
     
به منظور ارائه خدمات بیمه‌ای بیمه‌آسیا از طریق دفاتر خدمات بانکی پست‌بانک ایران با حضور مدیرعامل، اعضاء هیأت مدیره پست‌بانک و بیمه‌آسیا و تنی چند از مدیران دو مجموعه تفاهم‌‌نامه همکاری به امضاء رسید.
 

براساس این تفاهم‌نامه مقررگردید؛ انواع خدمات بیمه‌ای بیمه آسیا از طریق دفاتر خدمات بانکی پست‌بانک ایران در سراسر کشور با رعایت ضوابط و مقررات شورای عالی بیمه و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و موضوع اعلامی از سوی بیمه آسیا ارائه شود.
مهندس حسن‌زاده رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک در این مراسم با استقبال از فراهم‌شدن همکاری با بیمه آسیا گفت: ارائه خدمات متنوع بیمه‌ای در دفاتر پست‌بانک سهم بسیار زیادی در ایجاد اشتغال و توسعه خدمات به هموطنان می شود.
ابراهیم کاردگر مدیرعامل بیمه آسیا نیز در این مراسم با ابراز خرسندی از همکاری دو مجموعه گفت: با توجه به گستردگی دفاتر خدمات بانکی این همکاری کار بزرگی در جهت خدمت به هموطنان می‌باشد و بیمه‌آسیا تمام تیم خود را در اختیار بانک برای تعامل، همکاری و آموزش‌های مستمر و برگزاری جلسات کارشی در این زمینه در جهت خدمت‌رسانی به هموطنان و ایجاد اشتغال قرار می‌دهد.
همچنین دکتر صباغی عضو هیأت مدیره در این جلسه؛ این همکاری را گام مثبتی جهت خدمت‌رسانی به هموطنان دانست و درخصوص موارد تفاهم‌نامه با مدیران و کارشناسان بیمه آسیا بحث و تبادل نظر کرد.
گفتنی است: تفاهم‌نامه مذکور سه‌شنبه هفتم بهمن‌‌ماه سال جاری در محل ساختمان مرکزی پست بانک ایران به امضای محمود حسن‌زاده رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل و غلامحسین صباغی عضو هیأت مدیره این بانک و همچنین ابراهیم کارگر مدیرعامل و نیما نوراللهی معاون توسعه بازار و شبکه فروش بیمه آسیا رسید.
    بینا