بیمه برای کودکان

بیمه عمر و پس انداز ، بیمه مسافرتی ، خرید آنلاین بیمه ،بیمه برای کودکان

بیمه برای کودکان

فرزندان میوه های باغ زندگی هستند. والدین با صدای خنده و شادی بـچه ها، لبخنـد می زنند، با بیماری و یا دلگیری آنها غمگین و غصه دارمی شوند.

بیشتر شما نسبت به سلامت، وضعیت درسی، نوع پوشش بچه ها و .. بسیار حساس هستید و شاید بتوان گفت برخی از شما در این زمینه ها وسواس های شدیدی هم دارید. ولی این روزها در بیشتر خانواده ها یکی از مهم ترین مسائل زندگی که نقش به سزایی در آینده فرزند ما دارد یعنی پس انداز کردن برای بچه ها از قلم افتاده و نسبت به آن بی توجهی می شود.

نگاه والدین امروزی به آینده فرزندانشان، متفاوت از دیدگاه‌های گذشته است، نگرانی از آینده فرزندان ذهن والدین را به خود مشغول کرده و از آنها افرادی نگران اما مسوول در برابر فردای فرزندانشان ساخته است. اغلب والدین امروزی شبانه‌روز خود را وقف فرزندان می کنند و تمام دغدغه‌های ذهنی شان بعد از شرایط تحصیلی معطوف نیازها و توقعات مالی آنهاست.

آنها با سعی در ایجاد شرایط مطلوب، رفاه کامل و تامین نیازهای فرزندان، در پی یافتن امنیتی نسبی برای آینده مالی فرزندان خود هستند و در این راستا ما طرح جامع عمرو پس انداز بیمه آسیا را به شما پیشنهاد می کنیم ، شما می توانید از بدو تولد کودک خود با اقدام به خرید این بیمه نامه برای فرزند دلبند خود ، آینده او را تامین نمایید .

این بیمه نامه با مبالغ مختلف ، متناسب با بودجه شما و با مدت زمان ۵ الی ۳۰ سال می باشد .

برای اطلاعات بیشتر و محاسبه جدول بیمه نامه  اینجا  کلیک کنید.

 

بازگشت به صفحه اصلیnews-top

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *